O nas

Przemysław Sobolewski

Fizjoterapeuta dziecięcy 

Wykształcenie:

  • Fizjoterapia – studia magisterskie - Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie
  • Fizjoterapia – studia licencjackie - Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii w Poznaniu

Kursy i szkolenia:

  • Szkolenie z zakresu Terapii Neurorozwojowej NDT–Bobath – NDT-Bobath basic, Mirosław Kuta Pt, Monika Gasińska MD, Aleksandra Łada SLT, Lea Suc OT, Włocławek 2017
  • Kurs rozwijający NDT-Bobath, Josse De Cat Pt, Warszawa 2017
  • Opóźnienie rozwoju i asymetria u niemowląt i dzieci do 2 r.ż. – wprowadzenie do klinicznego podejmowania decyzji, Sarah Capelovitch Pt PhD, Miriam Sanigova Pt, Wrocław 2015
  • Dziecko z hypotonią – ocena funkcjonalna i terapia, Liliana Klimont Pt, Gdańsk 2018
  • Kurs wprowadzający dotyczący dzieci z zaburzeniami rozwojowymi w wieku 0-2 lat. Zasady główne oceny neurorozwojowej i interwencji terapeutycznej, Styliani Milioti Pt, Foteini Zografou OT, Pruszków 2015
  • Rozwój wzorca chodu w pierwszym roku życia dziecka, Neda Rotar Pt, Warszawa 2016
  • -Wpływ tułowia i jego aktywności na górne i dolne kończyny, Eddie Mellaerts Pt, Wim Seventants, Warszawa 2016
  • Najnowsze spojrzenie na problem spastyczności wśród dzieci z mpd w postaci diplegii, Beverly Cusick Pt, Warszawa 2019
  • Nowe podejście do terapii deformacji stopy, Beverly Cusick Pt, Warszawa 2019
  • Mózgowe zaburzenia widzenia, Christine Roman, Warszawa 2019
  • Diagnostyka metodą Prechtla, Andrea Guzetta, Wrocław 2015
  • TIMP – ocena rozwoju psychoruchowego niemowląt do 4 m.ż., Gay L. Girolami Pt, Gdańsk 2017
  • Kurs podstawowy koncepcji PNF, Monika Piwnicka, Gdańsk 2016
  • Kurs PNF w pediatrii, Agnieszka Stępień, Warszawa 2016
  • Kinesiotaping w pediatrii, Birgit Kumbrink, Wrocław 2016
  • PRI – oddychanie posturalne – kompleksowe podejście do leczenia patomechaniki wzorca piersiowo-brzusznego, Michał Niedźwiedzki, Opole 2018
  • FDM -leczenie zaburzeń układu mięśniowo – szkieletowego technikami powięziowymi, Stefan Anker, Poznań 2016
  • Kurs podstawowy Halliwick, Anna Olasińska, Poznań 2014
  • Kurs zaawansowany Halliwick, Anna Olasińska, Krzysztof Miłkowski, Kraków 2015
  • Kurs zaawansowany Halliwick, Merav Hadar Frumer, Tarnowskie Góry 2016
  • Kurs Watsu 1, Tomasz Zagórski, Strzyżów 2014
  • Kurs Watsu 2, Tomasz Zagórski, Strzyżów 2015
  • Kurs Watsu 2, Keli Procopio, Cristina Levi, Scansano 2015
  • Kurs Watsu 3, Harold Dull, Tomasz Zagórski, Wadowice 2015
  • Manualne techniki znoszenia bólu wg koncepcji Rossa Emmetta moduł 1,2, Astrid Christiane Haase, Wrocław 2015
  • Manualne techniki znoszenia bólu wg koncepcji Rossa Emmetta moduł 3, Barbara Schygulla, Wrocław 2016
  • Wprowadzenie do integracji strukturalnej, Johan Smith, Szczecin 2014
  • Osteopatia w logopedii, Michel Puylaert, Warszawa 2017
  • Terapia taktylna wg metody dr Swietłany Masgutowej, Barbara Gilewska, Bydgoszcz 2013

Udział w konferencjach, wykładach i warsztatach dotyczących wczesnej interwencji, leczenia i rehabilitacji.